Odzywianie Trening

Węglowodany

Węglowodany

Dobre źródła węglowodanów

Owsianka – lubię wersję wolno gotowaną, ale szybka minutowa jest w porządku. Mam owsiankę z moim pierwszym posiłkiem każdego dnia. Jest to świetny wolno trawiący carb.

Steal Cut Oats – Podobne do płatków owsianych. Slow dDigesting carb.

Owoce – Wszystkie owoce są świetne, ale niektóre są lepsze od innych z różnych powodów. Borówki są na szczycie listy dla antyoksydantów, a banany są świetne na węglowodany potreningowe. Większość z nich trawi się szybciej niż węglowodany złożone, więc najlepiej stosować je w AM lub przed i po treningu.

Warzywa – Podobnie jak owoce, naprawdę nie możesz się pomylić, gdy jesz warzywa. W okresie poza sezonem wszystkie warzywa są świetne, ale kiedy szukasz diety, trzymam się tylko tych zielonych, ponieważ mają mniej kalorii i węglowodanów netto. Warzywa są świetnym źródłem błonnika. Staraj się mieć je w każdym posiłku.

Słodkie ziemniaki/jabłka – Smaczne, wolno trawiące węglowodany. Dodaj odrobinę Splendy i będziesz w niebie.

Brązowy ryż – Podstawowy wolno trawiący się węglowodan.

Biały ryż – Szybciej trawiący się węglowodan. Nie jestem wielkim fanem, jak myślę, że brązowy ryż jest lepsza opcja ogólna, ale biały ryż jest dobry, aby mieć poza sezonem, jak to daje możliwość przynieść w węglowodanów i kalorii potrzebnych do wzrostu.

Whole Wheat Bread – Lubię mieć Ezekiel Bread, ponieważ nie jest przetwarzany i nie jest wykonany z białej mąki. Świetny wolno trawiący carb.

Cream of Wheat – Substytut dla białego ryżu. Szybciej trawiący się carb.

Cream of Rice – Substytut białego ryżu. Szybciej trawiący się węglowodan.