Ezoteryka

W jaki sposób zwiększyć powodzenie u płci przeciwnej?

Wiadomym jest, że każdemu człowiekowi zależy na tym, aby mieć jak największe powodzenie u płci przeciwnej. W jaki sposób można zwiększyć swoją atrakcyjność? Otóż moim zdaniem, i tyczy to się obu płci, najlepszym sposobem na zwiększenie powodzenia u płci przeciwnej jest zwiększenie własnej pewności siebie. A można to zrobić na kilka sposobów.

-po pierwsze znajdź sobie pasje, której będziesz w stanie poświęcić się i która pochłonie Ci dużą ilość czasu. Bardzo łatwo jest wyczuć w rozmowie, czy ktoś ma pasję. Przekłada się to na Twoje siły witalne, gwarantuje Ci że jeśli znajdziesz pasję będziesz bardziej szczęśliwym człowiekiem

-po drugie pracuj nad pewnością siebie w kontaktach z innymi ludźmi. Naucz się asertywności, ale jednocześnie bądź otwartym na innych, zobaczysz jak bardzo poznawanie ludzi może być przyjemne.

-Przełamuj swoje bariery. Każdy z nam ma ukryte lęki, boi się rzeczy, które w głębi duszy od zawsze chciał robić. Musisz zrobić wszystko co w swojej mocy, aby się przełamać, być może znajdziesz u siebie nieodkryte talenty i za kilkanaście miesięcy, sama będziesz śmiać się z tego, że kiedyś czegoś się bałaś.

-możesz skorzystać z magii miłosnej, rytuały na powodzenie u płci przeciwnej także potrafią zdziałać cuda i sprawić że będziesz mieć znacznie większe powodzenie u płci przeciwnej.