Ezoteryka

Opinie magia miłosna

Najwięcej osób przychodzi do nas z powodu Magii Miłosnej. Na ogół ludzie wierzą, że wystarczy wykonać pewne zaklęcie miłosne i wtedy wszystko będzie dobrze. Gdyby wszystko było takie proste, magicy nie byliby potrzebni!

Tytuł tego artykułu mówi: „Wszystko jest ze sobą połączone”. Chcielibyśmy wyjaśnić, dlaczego rzeczy mogą pójść nie tak, nawet po wykonaniu udanego rytuału i po odzyskaniu partnera (i daniu związkowi drugiej szansy). Dzieje się tak dlatego, że nie został spełniony jeden bardzo ważny warunek! A ten warunek brzmi następująco: Nie można powtarzać starych błędów, które spowodowały, że związek się zakończył! Dlatego właśnie, aby przywrócić partnerowi miłość i harmonię, potrzebny jest wykwalifikowany magik.

Na przykład: Mężczyzna wypił za dużo alkoholu i jego żona go zostawiła. Mężczyzna odwiedził magika, a ten wykonał magię miłosną. Żona wróciła, a mężczyzna obiecał jej, że przestanie pić. Po miesiącu znów zaczął pić, więc kobieta go zostawiła, ale tym razem na zawsze, bez drugiej szansy i drogi powrotnej!

Innym przykładem jest kobieta z niskim poczuciem własnej wartości. Z tego powodu kontroluje ona każdy ruch swojego męża. Robi dramaty, gdy on jest na Facebooku lub rozmawia z przyjaciółmi. „Kim jest ta kobieta? Dlaczego pisze do Ciebie e-mail? Czy ty ją dobrze znasz? …. „Pewnego dnia on ma już dość tego życia, mówi jej, że nie może tego dłużej znieść i odchodzi. Ona prosi magika o pomoc, a po udanym rytuale mężczyzna wraca, by dać jej drugą szansę. Ale ta kobieta nadal nosi w sobie problem i wywołuje dramaty. To przekonuje mężczyznę, że jego decyzja o odejściu od niej była słuszna i tym razem odchodzi na zawsze!