Miłość Psychologia Samorozwój

Jak znaleźć szczęście?

To, co czujesz o sobie, jest tym, co pokazujesz innym. Kiedy lubisz siebie, promieniujesz pewnością siebie i poczuciem własnej wartości. Ludzie, którzy lubią siebie, zazwyczaj lubią swoje życie. Jest to bardzo pociągające. W środowiskach społecznych będą tymi, którzy z łatwością przyciągają innych.

Szukaj zadowolenia i szczęścia we własnym wnętrzu

Znajdź i pielęgnuj przynajmniej jedną rzecz w sobie, z której możesz być dumny. Może to być talent, hobby, umiejętność, którą opanowałeś lub cecha twojej osobowości.

Jeśli jesteś samotnym rodzicem, skup się na swoich dzieciach

Zbyt często samotne matki i ojcowie twierdzą, że są lepszymi rodzicami, gdy są w związku. Ten sposób myślenia oznacza problemy, nie tylko dla osoby, którą jesteś zainteresowany, ale także dla twoich dzieci.

Bądź wdzięczny za samotny czas

Bądź wdzięczny za czas, który masz dla siebie poza związkiem. Wszechświat kocha wdzięczność.

Złap się na pierwszych oznakach przyciągania

Jeśli już przyciągnąłeś znaczącą osobę i jesteś w początkowej fazie związku, ogranicz ten zapał, aby uczynić tę osobę centrum swojego istnienia. Związek to tylko jeden obszar twojego życia, a nie cały powód do życia.

Nie rezygnuj z innych relacji i aktywności społecznych

Robi czas dla przyjaciół i regularnych działań daje perspektywy i poziomy pole relacji. Większość mężczyzn i kobiet szanuje to w potencjalnym partnerze. Uwalnia ich od obaw, że będą się dusić w związku; ujawnia również stabilność tej osoby. Zakwestionuj niezawodność swojego potencjalnego partnera, jeśli on lub ona nagle kończy przyjaźnie i zwykłe działania tylko po to, aby spędzić więcej czasu z tobą. Jeśli on lub ona jest bardziej niż chętny do rzucania przyjaciół i interesów pod autobusem, on lub ona może w końcu zrobić to samo z tobą.