Miłość

Jak rozruszac swój związek?

Oto lista „do zrobienia”, która sprawi, że twój związek naładuje się i ruszy ponownie.

Dużo się śmiej

Czy naprawdę wszystko musi być tak intensywne, że oboje nie możecie się już śmiać? Kiedy utkniesz w korku lub nie możesz znaleźć drogi do celu – nie obrzydzajcie się nawzajem, zażartujcie ze swoich umiejętności nawigacyjnych i dobrze się pośmiejcie.

Rób to, co niespodziewane

Przewidywalność jest główną przyczyną stagnacji w związkach. Jeśli wstajecie i wykonujecie tę samą rutynę dzień po dniu, reagujecie na rzeczy w ten sam sposób – oboje stajecie się przewidywalni. Gdzie jest element zaskoczenia? Pomyśl o swoim dzieciństwie i przypomnij sobie, jak bardzo podekscytowany byłbyś, gdybyś otrzymał coś zupełnie nieoczekiwanego.

Jakie jest Twoje doświadczenie?

Które z metod, które znalazłeś, aby pracować najlepiej w dostaniu twój związek ruszający się znowu?(ankiety)

Nie udawaj swojego wieku

Chronologicznie rzecz biorąc, wiek to tylko liczba. Od czasu do czasu uwolnij swoje wewnętrzne dziecko i pobaw się. Dobra walka na poduszki połączona ze śmiechem może być świetną zabawą!

Bądź miły

Mały akt życzliwości może przejść długą drogę. Jeśli jesteś w trakcie załatwiania spraw, zadzwoń do swojego partnera i zapytaj: „Hej – jestem poza domem, czy czegoś potrzebujesz?”.

Umów się na randkę

Pamiętasz, jak ekscytujące było znalezienie idealnej rzeczy do noszenia, naprawić włosy, umieścić na trochę makijażu i dab na trochę perfum, kiedy po raz pierwszy zacząłeś randki? Wyznacz jedną noc w tygodniu, która będzie twoją nocą randkową.

Bądź sexy

Większość relacji pogarsza się i idzie stopniowo w dół, gdy rzeczy stają się zbyt przewidywalne lub rutynowe w sypialni. Zapal kilka świec, przesiej katalog z bielizną i zamów coś!

Wyłącz telewizor w sypialni

Naprawdę trudno o romantyzm przy Andersonie Cooperze przeprowadzającym wywiad z agentami patrolu granicznego. Jeśli jednak masz telewizor w sypialni, włącz stację muzyczną, która sprawi, że będziesz „w nastroju”.

Istnieje wiele sposobów, aby utrzymać swój związek żywy i dobrze. Próbuje te „związek witaminy porady” podnosić twój inny poziom. Przede wszystkim, baw się dobrze! Masz partnera z jakiegoś powodu, więc pracuj, aby upewnić się, że twój kochanek pozostanie w twoim życiu.

Spraw, by był to wspaniały dzień ze swoim ukochanym i pomyśl o tym, jak możesz wprowadzić swój związek w zdrowszą, „unstuck” przestrzeń.