Miłość

Ciekawostki miłosne

Jest to uniwersalny fakt, że każdy człowiek chce być kochany. Na głębszym poziomie wszyscy chcemy, aby ktoś nazwał nas swoimi, aby był tą jedną specjalną osobą, która porzuci wszystkich innych, stanie przy nas przez grube i cienkie i z którą mamy nierozerwalną więź wypełnioną zaufaniem i szacunkiem. To błogie osiągnięcie z pewnością sprawiłoby, że niebo by się rozstąpiło i szampan by popłynął.

To rozstanie z niebem wydaje się przychodzić łatwo dla niektórych. Możesz nawet znać niektóre z tych szczęśliwych dusz i zastanawiać się, jak to robią, dlaczego są tak szczęśliwi, i dlaczego mężczyźni są zawsze potykając się o siebie, aby dostać się do niej. Trochę zielonookiego potwora może wyjść i możesz otwarcie zapytać w swoim sfrustrowanym stanie o jedną z tych kobiet, „Co jest w niej takiego specjalnego?”. Szczerze mówiąc, prawdopodobnie nic w ogóle. Ona jest prawdopodobnie twoją równą pod każdym względem, z wyjątkiem jej metod lub postawy w kwestii randek.

Pewna kobieta została podsłuchana na zebraniu, ogłaszając wszystkim, że nadal jest singielką. Wszyscy szybko dowiedzieli się, że jest to dla niej punkt sporny. Po kilku kieliszkach wina, dość głośno ogłosiła, że mężczyźni to banda łajdaków, że jest zmęczona randkowaniem i zmęczona wystawianiem się na widok tylko po to, by upaść na twarz. Wydaje się, że jej wyprawa w świat randek zawsze kończy się na jeden z dwóch sposobów: albo zostaje zaciekle rzucona bez sensownego wyjaśnienia, albo nie udaje jej się przyciągnąć wzroku obiektu swoich uczuć.

Jej szumna proklamacja była świetną przynętą do wyciągnięcia mężczyzn w pokoju, którzy byli na wszystkich etapach związku. Single, żonaci i rozwiedzeni mężczyźni byli zbyt chętni, aby pomóc, a raczej ustawić ją prosto. Jak powiedział jeden z mężczyzn: „Jeśli wyczuję desperację, która mnie wyłącza, biegnę tak szybko, jak tylko mogę w przeciwnym kierunku”.

Poniżej znajdziesz listę typów kobiet, które ci mężczyźni opisali jako zdesperowane i ich rady dla nich. Jeśli znajdziesz się w tej samej sytuacji co nasz drogi przyjaciel wspomniany powyżej i chcesz zobaczyć, gdzie spadasz na „mierniku desperacji”, czytaj dalej. Bądź ze sobą szczera i pamiętaj, aby śmiać się, kiedy możesz powiedzieć: „O nie, to ja” lub „Zrobiłam to”.

The Huntress

Polująca ma jedną rzecz na głowie i jest nią zapewnienie sobie męża. Każdy potencjalny związek traktuje jako Ten Jedyny. Nie traci czasu na dociekanie, czy jej ofiara jest otwarta na małżeństwo. Czas jest dla niej najważniejszy. Zapewnienie słownych deklaracji miłości i zaangażowania w bardzo krótkim czasie jest dla niej bardzo ważne, ponieważ ujawnia to, czy „marnuje swój czas”. Ofiara ma dobry nos do wywąchania łowczyni i unika bycia złapanym w sidła.

Rada dla Prey’a: Wykaż się wobec nas rozsądną cierpliwością, zrelaksuj się i idź z prądem, ciesz się z poznania nas. Trzy do sześciu tygodni lub nawet trzy miesiące mogą nie być wystarczająco długie, aby „lubienie” przerodziło się w „miłość” i aby wiedzieć, czy jesteśmy materiałem na małżeństwo. Pchanie lub ultimatum przyniesie odwrotny skutek od zamierzonego.

Stalker

Stalker jest odpowiednikiem ludzkiego GPS-u. Używa wszystkich dostępnych metod i technologii, które są do jej dyspozycji, aby dać obiektowi swoich uczuć znać, że jest tam dla niego 24/7. Rozmowy przez telefon komórkowy, SMS-y i sieci społecznościowe online są wspaniałe do śledzenia i upewniania się, że on o niej nie zapomni. Strony społecznościowe są również doskonałym sposobem, aby ostrzec ją o obecności innej kobiety. Są nawet niektórzy stalkerzy, którzy uważają, że nie robią dokładnej pracy bez staromodnego drive-by wiele razy w tygodniu.

Stalkee’s Advice: To naprawdę przerażające, że masz tyle czasu w rękach, by poświęcić go nam. Musimy pracować, jeść, spać i utrzymywać przyjaciół i rodzinę, tak jak wy. Twoja ciągła uwaga poświęcona nam nie daje nam czasu na tęsknotę za Tobą i sprawia, że zastanawiamy się, czy jesteś całkowicie potrzebujący, czy po prostu nam nie ufasz, czy może nawet jesteś zagrożeniem dla nas lub siebie.

Emotikon

Emotikon jest cudowny w tym, że zawsze dzieli się serdecznymi emocjami. Stara się zapewnić faceta, z którym się spotyka, o tym, jak bardzo wspaniały jest dla niej on i ich związek. Jest to coś więcej niż tylko miłe pociągnięcia ego, na które wszyscy zasługujemy. Są ciągłe telefony, listy, wiadomości i prezenty zapewniające go o jej niezmąconej słodyczy. Ona opowiada w szczegółach o tym, jak absolutnie wspaniały jest każdy budzący się sekunda, którą spędzasz razem. Nie ma miłości silniejszej niż ta, którą się dzielą i z pewnością nikt nie mógłby go uwielbiać bardziej niż ona.

Rada Adorowanej: Uważamy, że jesteś wspaniała również i doceniamy to, jak rozpoznajesz nasze dobre cechy, ale chcemy dziewczyny, a nie tłamszącej matki. Jeśli nie jestem pewna zerwania, to te zachowania plus próba nakłonienia mnie do wielokrotnego wyrażania swoich uczuć w związku sprawią, że całkowicie zamknę drzwi.